آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

انتقال تصویر با استفاده از پروتکل UPnP

هنگام استفاده از Public IP در انتقال تصویر می توان از پروتکل UPnP استفاده نمایید. این پروتکل به صورت اتوماتیک تنظیمات Port Forwarding را بر روی مودم شما انجام میدهد.

مشاهده

معرفی منوی UTC در دوربین مداربسته

نحوه استفاده از منوی UTC در دوربین مدار بسته هنگامی که دوربین مدار بسته در ارتفاع نصب می شود، به کابل منودار دسترسی نیست. با منوی UTC می توانید از طریق DVR به منوهای دوربین مداربسته دسترسی داشته باشید.

مشاهده

آموزش پیکربندی رادیو میکروتیک بصورت Point-to-Point

در این ویدئو نحوه پیکربندی رادیو میکروتیک را برای مرتبط کردن دو شبکه مجزا از هم مشاهده می کنید. با این کار می توانید منابع دو شبکه را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و همچنین تصاویر دوربین مداربسته را از یک شبکه در شبکه دیگر مشاهده نمایید

مشاهده

نحوه پیدا کردن IP دوربین مداربسته

در این ویدئو روشهایی برای پیدا کردن IP دوربین مداربسته آموزش داده شده که با توجه به دانستن یا ندانستن رنج IP دوربین مداربسته و یا در اختیار داشتن یا نداشتن NVR می توان از این روش ها استفاده نمود

مشاهده

تنظیم Access point بعنوان Repeater

در این آموزش مى توانید Access point خود را به Repeater تبدیل كنید. این كار به شما این امكان را میدهد تا هنگامیكه سیگنال اصلى شما (كه ممكن است مودم ADSL یا هر دستگاه پخش كننده سیگنال دیگر باشد) ضعیف است را اقویت كرده و در فواصل بلندتر در به راحتى بتوانید به آن متصل شوید. این كار در شبكه و دوربین مداربسته بسیار كارایى دارد

مشاهده

تنظیمات IP Wireless Pack

در این ویدئو نحوه راه اندازی پک های وایرلس گفته شده که این پک ها برای راه اندازی اولیه نیازی به تنظیمات پیچیده ندارند و کافی است هارد خود را روی دستگاه NVR نصب کرده و دوربین ها و دستگاه رو روشن کنید. به همین راحتی تصاویر را مشاهده خواهید کرد.

مشاهده

تنظیمات اولیه DVR

هنگامیکه برای اولین بار یک DVR را راه اندازی می کنید بایستی یک سری از تنظیمات اولیه مانند تاریخ، ساعت، محدوده زمانی، تنظیمات شبکه، تنظیمات هارد و ... را انجام دهید تا در آینده هنگام بازبینی و تهیه نسخه پشتیبان از ویدئوهای ضبط شده مشکلی را برای شما در پی نداشته باشد.

مشاهده

مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در Chrome

در این ویدئو نحوه مشاهده تصاویر دوربین مداربسته بر روی مرورگرهای Google Chrome و همچنین Firefox گفته شده و با این کار وابستگی شما به یک مرورگر خاص مانند Internet Explorer از بین خواهد رفت.

مشاهده