آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - دلایل قطع تصاویر دوربین مدار بسته - فروش دوربین مداربسته

دلایل قطع تصاویر دوربین مدار بسته

در صورتیکه ایراد سخت افزاری در دوربین مدار بسته و دستگاه DVR وجود نداشته باشد یکی از دلایل زیر می تواند دلیلی بر عدم مشاهده تصویر در سیستم مدار بسته باشد.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - DNS Server چیست؟ - فروش دوربین مداربسته

DNS Server چیست؟

سیستم تبدیل اسم به IP و بالعکس در شبکه های کامپیوتری می باشد گه از طریق سرورهای DNS می توان به آدرس های اینترنتی دسترسی داشت. در دنیا سرورهای زیادی جهت انجام این کار وجود دارند که صفحات و سیستم های مورد نظر کاربران اینترنتی را برای آنها در دسترس قرار می دهد.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - DHCP SERVER چیست و چگونه کار می کند؟ - فروش دوربین مداربسته

DHCP SERVER چیست و چگونه کار می کند؟

Server چیست؟ لغت DHCP مخفف عبارت Dynamic Host Configuration Protocol می باشد و وظیفه آن تخصیص IP به سیستم های یک شبکه می باشد. این سرویس بصورت Connectionless عمل می کند و از UDT Portها برای انجام عملکردهای خود استفاده می نماید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - چگونه از فعال بودن سرور P2P آگاه شویم؟ - فروش دوربین مداربسته

چگونه از فعال بودن سرور P2P آگاه شویم؟

در دنیای دوربین مداربسته، دستگاه های ضبط و پخش (DVR) دارای قابلیتی با نام رایانش ابری یا همان P2P Cloud می باشند. این قابلیت جهت انتقال تصویر دوربین های مداربسته بر روی دستگاههای تلفن همراه یا تبلت ها یا هر دستگاه دیگر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد تا کاربر بتواند تصاویر دوربین مداربسته خود را از راه دور مشاهده نماید.

مشاهده

تنظیمات ضبط DVR در حالت تشخیص حرکت

در این ویدئو نحوه تنظیمات دستگاه DVR برای ضبط در حالت تشخیص حرکت یا Motion Detection گفته شده است. با انجام این تنظیمات از فضای هارد استفاده بهینه ای خواهید کرد و زمان بیشتری را می توانید روی هارد دیسک خود ذخیره کنید

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - پروتکل ONVIF چیست؟ - فروش دوربین مداربسته

پروتکل ONVIF چیست؟

در سال 2008 شرکت های SONY و BOSCH و AXIS سازمانی را با عنوان Open Network Video Interface Forum پایه گذاری و تأسیس کردند. این پروتکل با هدف رفع مشکلات درون سیستمی بین سیستم های نظارتی IP بدون توجه به نوع و برند تولید کننده، کار خود را آغاز نمود.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - 10 دلیل برای استفاده از دوربین مدار بسته IP - فروش دوربین مداربسته

10 دلیل برای استفاده از دوربین مدار بسته IP

در این مقاله به 10 دلیل اساسی جهت انتخاب دوربین مدار بسته IP به جای AHD در سیستم نظارتی شرکت شما به تفصیل گفته شده است. این دلایل با توجه به میزان هزینه، نحوه گستردگی سیستم نظارتی، امنیت بیشتر دوربین مداربسته IP و دیگر موارد عنوان شده است.

مشاهده

انتقال تصویر به روش P2P

آموزش انتقال تصویر بدون استفاده از IP در این آموزش می توانید از طریق شماره سریال دستگاه تصاویر دوربین مداربسته را بر روی موبایل یا تبلت خود انتقال دهید

مشاهده