آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - دوربین مداربسته پلاک خوان - فروش دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پلاک خوان

کنترل ورود و خروج کلیه وسایل نقلیه به ارگان یا سازمان و یا حتی مجتمع های مسکونی امری ضروری جهت جلوگیری از بروز تخلفات و یا جلوگیری از ورود و خروج افراد غریبه به این محل ها می باشد. نصب دوربین مداربسته پلاک خوان در محل های ورودی و خروجی می تواند به شما این امکان را بدهد تا بر رفت و آمدها به محل خود تسلط کافی داشته باشید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - دستگاه DVR چیست؟ - فروش دوربین مداربسته

دستگاه DVR چیست؟

دستگاه های DVR که در بازار دوربین مداربسته وارد می شوند دارای قابلیت های متنوع و متفاوتی می باشند. برخی از این قابلیت ها در قالب نرم افزار و برخی در قالب سخت افزار می باشند. در بخش سخت افزاری تفاوت دستگاه های DVR در پورت های ورودی و خروجی آنها می باشد که در ادامه به توضیحاتی در مورد آنها می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - پرفروش ترین برندها دوربین مداربسته در جهان - فروش دوربین مداربسته

پرفروش ترین برندها دوربین مداربسته در جهان

بحث در مورد اینکه چه برندی بهتر است و کدام برند موفق تر در ارائه محصولاتش عمل می نماید همیشه در بین خریداران یک محصول خاص از جمله دوربین مداربسته داغ بوده است. مشتریان دوربین مداربسته همیشه با حساسیت و دقت خاصی در انتخاب محصولاتشان عمل کرده و سعی در تهیه بهترین کیفیت در کنار بهترین قیمت دارند. در این مقاله به معرفی برندهای برتر دوربین مداربسته در جهان می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - کمپانی XM را بهتر بشناسیم - فروش دوربین مداربسته

کمپانی XM را بهتر بشناسیم

در بازار دوربین مداربسته هر روزه شاهد ظهور تکنولوژی های بسیار جدید و محصولات متنوعی هستیم که تحول شدیدی را در این بازار ایجاد کرده اند. کشور چین پیشرو در ارائه این تجهیزات در بازار خاورمیانه و مخصوصاً کشور ایران، محصولی جدید با اسم XM را عرضه کرده که می خواهیم با کمپانی تولید کننده آن بیشتر آشنا شویم.

مشاهده

رزولوشن دوربین مداربسته IP را چگونه تشخیص دهیم؟

در این آموزش به نحوه تشخیص رزولوشن دوربین هایی مانند Babycam که به سادگی قابل تشخیص نیستند خواهیم پرداخت. در این ویدئو می توانید نحوه تشخیص کیفیت رزولوشن هر دوربین مداربسته IP را مشاهده نمایید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - منظور از لنز وریفوکال (Varifocal) چیست؟ - فروش دوربین مداربسته

منظور از لنز وریفوکال (Varifocal) چیست؟

امروزه دنیای تجهیزات نظارتی و دوربین مداربسته بسیار گسترده و متنوع است. از مواردی که بایستی در انتخاب دوربین مداربسته به آن دقت داشته باشید، نوع لنز بکار رفته در آن است. دو نوع لنزی که بیشتر در دوربین های مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از لنزهای ثابت و لنزهای وریفوکال که در ادامه به توضیحاتی در مورد آن می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - منظور از استاندارد IP در دوربین مداربسته چیست؟ - فروش دوربین مداربسته

منظور از استاندارد IP در دوربین مداربسته چیست؟

گاهی اوقات در هنگام خرید و انتخاب دوربین مداربسته با اصطلاحی به نام ضد آب و یا ضد گرد و غبار و غیره آشنا شده ایم. به نظر شما یک دوربین مداربسته تا چه اندازه می تواند در مقابل عناصری همچون آب و یا گرد و غبار مقاوم باشد؟ در این مقاله به توضیح این مورد خواهیم پرداخت

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - شرکت Hisilicon را بهتر بشناسیم - فروش دوربین مداربسته

شرکت Hisilicon را بهتر بشناسیم

امروزه در دنیای سیستم های مداربسته و تجهیزات امنیتی به لغتی بسیار آشنا به نام Hisilicon برمی خوریم. برد دستگاههای DVR که امروزه بکار می بریم معمولاً با دو برند GM یا همان Grain Media و همچنین Hisilocon در بازار ما عرضه شده اند. در این مقاله می خواهیم کمی در مورد بردهای شرکت Hisilicon اطلاعاتی را کسب نماییم.

مشاهده