آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

رزولوشن هایی که دستگاه DVR پشتیبانی می کنند

همخوانی رزولوشن دوربین مداربسته و دستگاه DVR جزو مواردی است که باعث می شود تا بتوانید تصاویر دوربین خود را مشاهده نمایید. برای اینکه بدانید دستگاه DVR شما تصاویر کدام دوربین های مداربسته را می تواند پخش کند بایستی به تنظیمات بخش کانال مدیر توجه داشته باشید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - تبدیل تکنولوژی دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

تبدیل تکنولوژی دوربین مداربسته

با استفاده از تغییر تکنولوژی می توانید دوربین مداربسته AHD را بر روی دستگاه های Analog نیز استفاده نمایید. این کار را در مورد تکنولوژی های مختلف از جمله TVI و یا CVI نیز می توانید انجام دهید. این قابلیت بایستی بر روی دوربین مداربسته شما وجود داشته باشد و به آن از طریق OSD Menu و یا UTC Menu می توانید دسترسی داشته باشید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - آموزش نرم افزار انتقال تصویر XMEye - فروش دوربین مداربسته

آموزش نرم افزار انتقال تصویر XMEye

نرم افزارهای انتقال تصویر کاربرد بسیار زیادی در بین متقاضیان دوربین مداربسته دارند و یکی از مهمترین خواسته های کاربران آن مشاهده تصویر در محلی خارج از جایی است که دوربین در آن نصب شده است. به عبارت دیگر تقاضای مشاهده از راه دور را دارند.

مشاهده

انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق وبسایت

نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته همواره سرویس هایی را علاوه بر مشاهده تصاویر بر روی موبایل برای شما فراهم می آورند. یکی از این سرویس ها وب سایت هایی است که امکان انتقال تصویر را به کاربران می دهند.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - محاسبه پهنای باند دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

محاسبه پهنای باند دوربین مداربسته

نمونه های بسیاری از سایت ها وجود دارند که با وارد کردن اطلاعات مربوط به دوربین مداربسته خود می توانید میزان پهنای باند اشغالی توسط آنها را بدست آورید. ولی اینکه این سایت ها چگونه و بر طبق چه فاکتورهایی می توانند این محاسبات را انجام دهند بخش مجهول آنها می باشد. شما فقط آن مقادیر را وارد کرده و پاسخ نهایی را بدست می آورید. حال در این مقاله نحوه محاسبات را به شما نشان می دهیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انتقال تصویر و پورت ها - فروش دوربین مداربسته

انتقال تصویر و پورت ها

وقتی تصاویر دوربین مداربسته بصورت P2P بر روی موبایل انتقال می یابند، پورت ها در این انتقال تصویر نقش مهمی را ایفا می کنند. نرم افزار انتقال تصویر از طریق یک پورت مشخص تصاویر را بر روی سرور مورد نظر انتقال داده و از آنجا بر روی موبایل و یا تبلت شما نمایش داده می شوند. در این نرم افزار به پورت های این نرم افزارها اشاره ای می کنیم.

مشاهده

تنظیمات دستگاه DVR با قابلیت 5in1

برهم ریختگی تصاویر دوربین مداربسته یکی از مشکلاتی است که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند. این برهم ریختگی دلایل متعددی می تواند داشته باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته

تعداد دوربین های مداربسته و مدت زمانی که مجری سیستم برای ذخیره سازی نیاز دارد بحث در مورد ذخیره سازها را وارد دنیای دوربین مداربسته کرده است. استفاده از دستگاه های ذخیره ساز مناسب به حجم تصاویر در حال ضبط باعث می شود تا در هنگام رجوع به تصاویر ضبط شده، زمان کمتری را از دست دهیم و همواره تصاویر مورد نظر در تاریخ و ساعت مورد نظر را در دسترس داشته باشیم. در این مقاله به توضیحی درباره این ذخیره سازها می پردازیم.

مشاهده