آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انتخاب هارد دیسک دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

انتخاب هارد دیسک دوربین مداربسته

در یک سیستم مداربسته که شامل دوربین مداربسته و دستگاه DVR و سایر تجهیزات می گردد، که یکی از این تجهیزات دستگاه ذخیره ساز یا همان HDD می باشد. این دستگاه وظیفه ذخیره سازی تصاویر را جهت مشاهده مجدد در زمان های مورد نیاز بر عهده دارد. در این مقاله به نحوه انتخاب هارد دیسک مناسب برای ذخیره تصاویر می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انواع لنز دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

انواع لنز دوربین مداربسته

هنگام تولید دوربین مداربسته یکی از اصلی ترین قطعات که بر روی آن نصب می شود لنز نام دارد. کیفیت تصویر ارائه شده در دوربین تا حد بسیار زیادی به کیفیت لنز استفاده شده در آن بستگی دارد. پس هنگام خرید دوربین مداربسته بایستی به مشخصات لنز بکار رفته در آن بسیار دقت کنید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - فیلتر IR-CUT در دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

فیلتر IR-CUT در دوربین مداربسته

با پیشرف روز افزون تکنولوژی ها در دوربین مداربسته امروزه دریافت تصاویر بسیار شفاف در روز و شب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از قطعات اصلی در تولید این تصاویر در روز و شب IR-CUT می باشد. در این مقاله سعی داریم بیشتر با این قطعه آشنا شویم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انواع کانکتور دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

انواع کانکتور دوربین مداربسته

در یک سیستم مداربسته که شامل دوربین ها و دستگاه و دیگر تجهیزات می باشد، کانکتورها نیز نقش مهمی را در اتصالات این سیستم بر عهده دارند. اتصال کابلها به دوربین و دستگاه، اتصال میکروفن، اتصال فیش های برق، تبدیل انواع کانکتورها به یکدیگر مواردی هستند که به وفور در یک سیستم دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله به توضیحاتی در مورد برخی از این کانکتورهای پر کاربرد می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انواع کابل شبکه - فروش دوربین مداربسته

انواع کابل شبکه

در دنیای دوربین مداربسته تحت شبکه، برای اتصال دوربین به دستگاه NVR و یا دریافت تصاویر دوربین ها بر روی Server بایستی از کابل های شبکه استفاده نمود. این کابل ها دارای انواع مختلف و کارایی های بسیار متفاوت می باشند که بر روی کیفیت برقراری لینک ارتباطی دوربین و NVR و سرعت ارسال و دریافت اطلاعات تأثیر به سزایی دارند. پس انتخاب کابل شبکه مناسب به سیستم امنیتی تحت شبکه خود، یک نیاز اساسی و اجتناب ناپذیر است که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - معرفی شرکت هایک ویژن - فروش دوربین مداربسته

معرفی شرکت هایک ویژن

در دنیای دوربین مداربسته برند های بسیار زیادی در حال رقابت با یکدیگر هستند. این شرکت های هر کدام نسبت به دیگری دارای مزایای رقابتی متعددی می باشند و توانسته اند درصدی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهند. یکی از این شرکت ها برند معروف هایک ویژن است که در کشور چین اقدام به طراحی و تولید سیستم های نظارتی و امنیتی کرده است.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - کابل HDMI چیست؟ - فروش دوربین مداربسته

کابل HDMI چیست؟

در سیستم های مختلف صوتی و تصویری برای انتقال تصاویر و صدا از رابط های مختلفی استفاده می گردد. رابط هایی که در گذشته بصورت جداگانه می توانستند یکی از صدا و تصویر را انتقال دهند و امکان انتقال هر دو را نداشتند. از سال 2003 کابل های HDMI توانستند صوت و تصویر را همزمان بر روی یک کابل انتقال دهند که در این مقاله به معرفی این واسط ها می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - دیافراگم در دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

دیافراگم در دوربین مداربسته

دیافراگم لغتی است با ریشه فرانسوی به معنای دریچه که نقش مهمی را در کیفیت تصاویر ارائه شده دارد. در این مقاله به معرفی دیافراگم در دوربین های مداربسته و مشخصات آن می پردازیم:

مشاهده