آموزش نرم افزار انتقال تصویر XMEye

نرم افزارهای انتقال تصویر کاربرد بسیار زیادی در بین متقاضیان دوربین مداربسته دارند و یکی از مهمترین خواسته های کاربران آن مشاهده تصویر در محلی خارج از جایی است که دوربین در آن نصب شده است. به عبارت دیگر تقاضای مشاهده از راه دور را دارند.

ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - آموزش نرم افزار انتقال تصویر XMEye - فروش دوربین مداربسته

در صورتیکه نرم افزار انتقال تصویر موجود بر روی DVR شما XMEYE می باشد می توانید آن را از وب سایت شرکت ویراکم دانلود و بر روی موبایل یا تبلت خود نصب نمایید.

این نرم افزار برای سیستم عامل های Android و همچنین IOS بر روی وب سایت موجود می باشد.

همچنین می توانید این نرم افزار را از طریق Play Store در گوشی های اندروید و یا APP Store در گوشی های آیفون دانلود و نصب نمایید.

پس از نصب این برنامه، بر روی آیکون آن کلیک کرده تا صفحه اصلی نرم افزار اجرا گردد.

دانلود نرم افزار XMEye

 

در صفحه اصلی برنامه می توانید در آن ثبت نام کنید و در صورتیکه تمایلی به ثبت نام ندارید، می توانید بر روی گزینه Local Login در پایین صفحه اصلی برنامه کلیک کنید.

پس کلیک بر روی Local Login وارد صفحه اصلی برنامه می شوید و می توانید دستگاه DVR خود را جهت مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در نرم افزار وارد کنید.

آموزش نرم افزار XMEye

جهت اضافه کردن دستگاه DVR خود بر روی علامت مثبت در بالای سمت راست برنامه کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود

آموزش انتقال تصویر

در بخش Device Name می توانید یک نام برای دستگاه خود در نظر بگیرید. این نام اختیاری است و در صورتیکه شما نامی را وارد نکنید، بطور اتوماتیک شماره سریال دستگاه DVR در فیلد Device Name نیز قرار می گیرد.

در بخش Serial Number بایستی شماره سریال دستگاه DVR خود را وارد نمایید. این شماره سریال در بخش اطلاعات سیستم دستگاه شما وجود دارد. می توانید آن را در بخش شماره سریال وارد نمایید و یا بر روی آیکون QRCode کلیک کنید و از طریق آن QRCode مربوط به شماره سریال دستگاه DVR خود را Scan کنید تا بطور خودکار شماره سریال در محل مربوطه قرار بگیرد.

در بخش پورت نیز بایستی شماره پورت مربوط به دستگاه خود را که در بخش تنظیمات شبکه دستگاه DVR نوشته شده است را وارد نمایید.

در پایان بر روی دکمه OK کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کرده اید ثبت و ذخیره شود.

انتقال تصویر به روش P2P

 

پس از انجام این کار مشاهده می کنید که دستگاه DVR شما به لیست دستگاه های نرم افزار اضافه شده است. بر روی آن کلیک کنید و سپس کلید  Start Live View و یا Start Preview که در پایین نرم افزار وجود دارد را کلیک کنید تا بتوانید تصاویر را مشاهده نمایید.

شما به صفحه مشاهده تصاویر دوربین مداربسته خود هدایت می شوید و می توانید تصاویر خود را مشاهده نمایید.

آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته

در صورتیکه در خصوص این آموزش نیاز به راهنمایی داشتید و یا در طول انجام این آموزش به مشکلی برخورد کردید، می توانید با شرکت ویراکم و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

استفاده از این آموزش با ذکر نام شرکت ویراکم بلامانع است.