آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - نحوه تغییر دادن IP کامپیوتر - فروش دوربین مداربسته

نحوه تغییر دادن IP کامپیوتر

در دنیای شبکه و اینترنت تمامی دستگاه هایی که در شبکه فعالیت می کنند، با استفاده از Internet Protocol یا همان آدرس IP می توانند با دیگر دستگاه های موجود ارتباط برقرار کنند. این برقراری ارتباط می تواند بین دستگاه هایی نظیردوربین مداربسته IP با دستگاه NVR باشد و یا ارتباط بین دستگاه DVR یا NVR با موبایل شما که انتقال تصویر را انجام می دهد.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - آموزش دستورات CMD - فروش دوربین مداربسته

آموزش دستورات CMD

هنگام نصب و راه اندازی سیستم دوربین مداربسته IP و یا تست ارتباطی دستگاه های DVR و یا NVR در شبکه می توانید از برخی دستورات CMD استفاده کنیم. در این مقاله سعی شده دستوراتی که هنگام نصب و راه اندازی دوربین مداربسته IP و یا دستگاه های DVR یا NVR مورد نیاز است را آموزش دهیم تا بتوانید برخی مشکلات ناشی از عدم برقراری ارتباطات و یا تست صحت ارتباطات در شبکه را برطرف سازید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - نحوه تعریف نام کاربری و پسورد در دستگاه DVR - فروش دوربین مداربسته

نحوه تعریف نام کاربری و پسورد در دستگاه DVR

کاربران دوربین مداربسته علی الخصوص مجریان پروژه های دوربین مداربسته، در نظر داشته باشند، تعریف نام کاربری جدید برای مشتریان خود، می تواند مشکلات ناشی بعد از فرآیند نصب و راه اندازی را برای آنها به حداقل برساند. با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که دوربین مداربسته برای آنها نصب می شود، دانش خاصی جهت انجام تنظیمات مورد نیاز خود در دستگاه DVR ندارند، ممکن است با تنظیمات اشتباه، دستگاه را با مشکل مواجه سازند. پس بهتر آن است که پسورد Admin دستگاه DVR نزد مجری پروژه محفوظ بماند و نام کاربری و پسوردی مخصوص خریداران آن تعریف و در اختیار آنها قرار داده شود.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - امنیت دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

امنیت دوربین مداربسته

سیستم های دوربین مداربسته دارای ماهیتی امنیتی و نظارتی در سازمانها می باشند. حال باید دقت داشته باشیم خود این سیستم ها نیازمند تأمین امنیت جهت سطوح دسترسی افراد مختلف و قطع دسترسی افراد سودجو هستند. در این مقاله سعی شده تا مواردی که بایستی در ایجاد امنیت در سیستم های نظارتی در نظر داشته باشیم را بیان کنیم

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - مشاهده فایل h264 در کامپیوتر - فروش دوربین مداربسته

مشاهده فایل h264 در کامپیوتر

همانطور که می دانید، پس از بکاپ گرفتن تصاویر دوربین مداربسته بر روی فلش و یا هارد اکسترنال، می توانید آنها را روی کامپیوتر خود مشاهده نمایید. بسیاری از مواقع پیش آمده که کاربران وقتی فایل ها را بر روی کامپیوتر خود انتقال می دهند، نمی توانند آنها را باز کرده و مشاهده نمایند. این بدان معنا است که Player مناسب جهت پخش فایل های تصویری ضبط شده در کامپیوتر شما وجود ندارد.

مشاهده

تهیه Backup از دستگاه DVR

گاهی اوقات مجبور می شویم تا تصاویر دوربین مداربسته خود را بر روی دستگاهی مجزا از DVR مشاهده کنیم. بعنوان نمونه جهت ارائه تصاویر به مافوق یا بخش امنیتی یک سازمان دیگر، بایستی تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را بر روی یک فلش بارگذاری کرده و به محل مورد نظر ببریم. در این ویدئو نحوه تهیه Backup از تصاویر دوربین مداربسته آموزش داده شده است.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انتقال تصویر با استفاده از Public IP - فروش دوربین مداربسته

انتقال تصویر با استفاده از Public IP

انواع انتقال تصویر توسط واحد آموزش گروه شرکت های ویراکم در وبسایت قرار داده شده است. از آنجایی که استفاده از P2P محدودیت هایی را برای کاربرای ایجاد می کند، لذا در این آموزش می توان مشکلات را پشت سر نهاد و با استفاده از Public IP یک انتقال تصویر بدون دردسر و دائمی را در اختیار داشت.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - پیدا کردن آدرس IP مودم اینترنت - فروش دوربین مداربسته

پیدا کردن آدرس IP مودم اینترنت

برای انجام برخی کارها در سیستم مداربسته مانند انتقال تصویر از طریق Public IP بایستی اطلاعاتی در مورد آدرس IP مودم خود داشته باشید تا بتوانید به صفحه تنظیمات آن وارد شده و گزینه های مورد نظر را تنظیم کنید. در این مقاله راه های پیدا کردن آدرس IP مودم اینترنت بیان می شود.

مشاهده