آموزش های تخصصی دوربین مدار بسته و دزدگیر ویراکم

شما می توانید آموزش های مختلف در مورد دوربین مدار بسته و دزدگیر را در سایت ویراکم مشاهده کنید و در صورتی که نیاز به آموزش خاصی دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس با ما آموزش مورد نیاز خود را درخواست کرده و در صورت امکان ما آن را در سایت قرار خواهیم داد.

ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - مشاهده فایل h264 در کامپیوتر - فروش دوربین مداربسته

مشاهده فایل h264 در کامپیوتر

همانطور که می دانید، پس از بکاپ گرفتن تصاویر دوربین مداربسته بر روی فلش و یا هارد اکسترنال، می توانید آنها را روی کامپیوتر خود مشاهده نمایید. بسیاری از مواقع پیش آمده که کاربران وقتی فایل ها را بر روی کامپیوتر خود انتقال می دهند، نمی توانند آنها را باز کرده و مشاهده نمایند. این بدان معنا است که Player مناسب جهت پخش فایل های تصویری ضبط شده در کامپیوتر شما وجود ندارد.

مشاهده

تهیه Backup از دستگاه DVR

گاهی اوقات مجبور می شویم تا تصاویر دوربین مداربسته خود را بر روی دستگاهی مجزا از DVR مشاهده کنیم. بعنوان نمونه جهت ارائه تصاویر به مافوق یا بخش امنیتی یک سازمان دیگر، بایستی تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را بر روی یک فلش بارگذاری کرده و به محل مورد نظر ببریم. در این ویدئو نحوه تهیه Backup از تصاویر دوربین مداربسته آموزش داده شده است.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انتقال تصویر با استفاده از Public IP - فروش دوربین مداربسته

انتقال تصویر با استفاده از Public IP

انواع انتقال تصویر توسط واحد آموزش گروه شرکت های ویراکم در وبسایت قرار داده شده است. از آنجایی که استفاده از P2P محدودیت هایی را برای کاربرای ایجاد می کند، لذا در این آموزش می توان مشکلات را پشت سر نهاد و با استفاده از Public IP یک انتقال تصویر بدون دردسر و دائمی را در اختیار داشت.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - پیدا کردن آدرس IP مودم اینترنت - فروش دوربین مداربسته

پیدا کردن آدرس IP مودم اینترنت

برای انجام برخی کارها در سیستم مداربسته مانند انتقال تصویر از طریق Public IP بایستی اطلاعاتی در مورد آدرس IP مودم خود داشته باشید تا بتوانید به صفحه تنظیمات آن وارد شده و گزینه های مورد نظر را تنظیم کنید. در این مقاله راه های پیدا کردن آدرس IP مودم اینترنت بیان می شود.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انتخاب هارد دیسک دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

انتخاب هارد دیسک دوربین مداربسته

در یک سیستم مداربسته که شامل دوربین مداربسته و دستگاه DVR و سایر تجهیزات می گردد، که یکی از این تجهیزات دستگاه ذخیره ساز یا همان HDD می باشد. این دستگاه وظیفه ذخیره سازی تصاویر را جهت مشاهده مجدد در زمان های مورد نیاز بر عهده دارد. در این مقاله به نحوه انتخاب هارد دیسک مناسب برای ذخیره تصاویر می پردازیم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انواع لنز دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

انواع لنز دوربین مداربسته

هنگام تولید دوربین مداربسته یکی از اصلی ترین قطعات که بر روی آن نصب می شود لنز نام دارد. کیفیت تصویر ارائه شده در دوربین تا حد بسیار زیادی به کیفیت لنز استفاده شده در آن بستگی دارد. پس هنگام خرید دوربین مداربسته بایستی به مشخصات لنز بکار رفته در آن بسیار دقت کنید.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - فیلتر IR-CUT در دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

فیلتر IR-CUT در دوربین مداربسته

با پیشرف روز افزون تکنولوژی ها در دوربین مداربسته امروزه دریافت تصاویر بسیار شفاف در روز و شب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از قطعات اصلی در تولید این تصاویر در روز و شب IR-CUT می باشد. در این مقاله سعی داریم بیشتر با این قطعه آشنا شویم.

مشاهده
ویراکم - مایکروچیپ - میکروچیپ - دوربین مدار بسته - دزدگیر - انواع کانکتور دوربین مداربسته - فروش دوربین مداربسته

انواع کانکتور دوربین مداربسته

در یک سیستم مداربسته که شامل دوربین ها و دستگاه و دیگر تجهیزات می باشد، کانکتورها نیز نقش مهمی را در اتصالات این سیستم بر عهده دارند. اتصال کابلها به دوربین و دستگاه، اتصال میکروفن، اتصال فیش های برق، تبدیل انواع کانکتورها به یکدیگر مواردی هستند که به وفور در یک سیستم دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله به توضیحاتی در مورد برخی از این کانکتورهای پر کاربرد می پردازیم.

مشاهده